השירותים שלנו

ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי

חברת רונן ליבוביץ תקשורת מספקת לך מעטפת תקשורתית מלאה. אנו נגדיר עבורך מטרות ויעדים ונלווה אותך 24/7 במטרה להיות לפחות צעד אחד לפני כולם. ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי מתבסס על ידע, ניסיון והבנה עמוקה של תהליכים. רק כך ניתן להגדיר את סדר היום הנדרש לך.

דוברות ויחסי ציבור

חברת רונן ליבוביץ תקשורת תיישם עבורך את התכנית האסטרטגית התקשורתית שבנינו עבורך. אחרי שהגדרנו את התכנית, ניזום עבורך כתבות ומאמרים במדיה הרלוונטית עבורך, נייצר עבורך פגישות עם עיתונאים, נתדרך כתבים, ננסח תגובות, ניזום ונערך מסיבות עיתונאים ותדרוכי כתבים, נכין אותך להופעות בתקשורת, נפיץ הודעות לעיתונות, ננהל אייטמים שליליים, ועוד. 

ניהול משברים

חברת רונן ליבוביץ תקשורת מומחית בניהול משברים תקשורתיים. משבר תקשורתי פורץ לעיתים בפתאומיות, משנה באחת את סדר היום של הארגון. ניהול משבר תקשורתי מחייב ניסיון וידע רב. למנהל המשבר אסור לטעות. כל צעד מחייב הבנה עמוקה של הצעדים הבאים. עם זאת, משברים תקשורתיים מדרדרים במהירות. במידה ואתם חווים משבר תקשורתי או צופים משבר בטווח הזמן הקרוב, צרו קשר באופן מיידי.

דיגיטל ומדיה חדשה

כלי המדיה החדשה (פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם, בלוגים ועוד) משמעותיים בהובלת סדר היום הציבורי והטמעת מסרים בקרב קהלי היעד. המדיה החדשה מאפשרת שליטה גבוהה בתכנים תוך יצירת שקיפות ונגישות אל מול קהלי היעד. אנו נספק לך תכנית אסטרטגית עבור כלי המדיה החדשה שמותאמת לתוכנית האסטרטגית הכללית, כתיבת פוסטים, ניהול העלאתם, ניהול בניית אתרים שיווקיים, כתיבת תוכן ועוד.

תקשורת פנים ארגונית

תקשורת פנים ארגונית היא כלי מרכזי בהעברת מסרים מהנהלת הארגון כלפי העובדים. העברת מסרים אלה חשובה להגברת תחושת השייכות של העובדים למקום העבודה והנעתם להשיג את יעדי הארגון. החברה מספקת בניית אסטרטגיה לתקשורת פנימית הכוללת בין היתר הגדרת יעדים ומטרות, קביעת מסרים, בניית מערכי התקשורת הפנימית, קביעת פלטפורמות לתקשורת פנימית וכתיבת תכנים.

ניהול בניית אתרי אינטרנט וכתיבת תוכן

ניהול בניית אתרי אינטרנט וכתיבת תוכן – אתר האינטרנט מהווה את שער הכניסה הדיגיטלי והטכנולוגי של כל חברה. אתר מרשים יטמיע בגולש רושם ראשוני חיובי כבר מהרגע הראשון. לכך נדרש שילוב של עיצוב ותוכן איכותיים. לחברתנו ניסיון רב בניהול הקמת אתרי אינטרנט וכתיבת תוכן. נדע לספק לך גם את אנשי המקצוע הטובים ביותר ולהקנות לך את השקט הדרוש לניהול החברה בזמן שאתר האינטרנט שלך יקרום עור וגידים.